Kazincbarcikai Ördögök – Csenger Futsal 3-2

Vereség Kazincbarcikán, de………….. mégis jól zárult a nap!

dav

3-2 arányú vereséget szenvedett a Csenger Futsal NB-II-es csapata a Keleti csoport felsőházi rájátszásnak 8. fordulójában.
A mérkőzés első félidejében a hazai csapat akarata érvényesült és a strandfoci válogatott 2 játékosa megoldhatatlan feladat elé állított bennünket. A kapuban Szacskó László mindent hárított, mezőnyben pedig Fekete Viktor és Irhás Ignác szemet gyönyörködtető játékkal kápráztatta el a szép számú barcikai közönséget, így az Ördögök teljesen megérdemelten 2-0-ra vezettek a félidőben.
Szünet után egy teljesen más felfogásban játszó Csapat Futsal Csenger jött ki a pályára és 23. percben Pálfi István és Gaál Krisztián góljainak köszönhetően már 2-2-t mutatott a Den Bosco Aréna gyönyörű eredményjelzője.
Ezt követően egy nyílt sisakos játék alakult ki a pályán, mindkét csapatnak adódtak lehetőségei a gólszerzésre, ezek közül egy eladott labdát követően a hazaiknak sikerült a kapuba találniuk, így 3-2-re megnyerték a mérkőzést.

A mérkőzés után nem uralkodott hurrá hangulat az öltözőben, hiszen a vereség azt jelentette, hogy a célegyenesben a DEAC átveheti a vezetést.

Fél óra után robbant a bomba!  Jött a hír Berettyóújfaluból, hogy a kis Beri 3-1-re a DEAC-ot is legyőzte!!!
Ez azt jelenti, hogy a rájátszás vége előtt 2 fordulóval 2 pont előnyünk legnagyobb riválisunk előtt és a 9. forduló eredményeitől függetlenül szinte biztos, hogy az utolsó fordulóban a Csenger-DEAC meccsen dől el ki lesz az NB-II Keleti csoportjának bajnoka 2016-17-ben!

ENNÉL IZGALMASABB FORGATÓKÖNYVET MÉG AGATHA CHIRTIE SEM ÍRHATOTT VOLNA! 😀

Addig még van egy nagyon nehéz mérkőzésünk pénteken este a Gödöllő otthonában…………….

Ezúton is szeretnénk megköszönni Nagy Sándor-nak és kedves feleségének a szíves vendéglátást és a finom ebédet!