Tovább dönget a Csenger!

A futsal NB II. Keleti csoport felsőházi rájátszásának második – hétfő esti – fordulójában a listavezető csengeri csapat Gyöngyösön lépett pályára.

A szatmáriak az első félidőben Lengyel Marcell duplájával elhúztak, noha a szünet után a hevesiek rájuk ijesztettek – egyenlítettek (2–2), ezzel ellőtték puskaporukat. Rákapcsoltak a vendégek, Lengyel triplázott, Barcsay Márk és Zán Bence, a végén pedig Mándi László is berámolt egy-egy gólt, vagyis bezsebelték az újabb három pontot. Mivel időközben Tiszaföldvár otthon elszállt a Maglód ellen, így immár utóbbi egylet rukkolt elő legfőbb riválisnak.

Futsal: NB II., Keleti csoport, felsőházi rájátszás, 2. forduló

Gyöngyös–Csenger 3–6 (0–2)

Gyöngyös, v.: Szabó P., Juhász D. Csenger: Makay Z. – Mándi L., Bakó T., Lengyel M., Zán B. Csere: Korompai M., Cséke M., Fejes J., Barcsay M., Oláj E., Bence L., Balogh P., Gaál K. Edző: Szilágyi Sándor. Gól: Volyák P., Ludányi M., Besenyei F., illetve Lengyel M. 3, Barcsay M., Zán B., Mándi L.